Nabízíme

Vyhlídkové jízdy

Nabízíme vyhlídkové jízdy pro žáky základních a středních škol. Okruhy vyhlídkových jízd jsou rozděleny na dvě části. První část je situována výhradně po Chomutově a jeho blízkém okolí. Druhá část je směřována mimo Chomutov například do sousedních měst jako jsou  města Most, Kadaň, Klášterec nad Ohří apod.

Tyto vyhlídkové jízdy jsou vhodné pro aktivní výuku v terénu, kdy po dohodě s námi můžete naplánovat trasu dle potřeby a aktuálního výukového tématu. Kapacita autobusu je v horním patře 55 míst.
Dle dohody je možné využít na tyto jízdy i jiné autobusy.

90 minut   - 3300Kč
120 minut - 3850Kč

Svatební jízdy

Nabízíme svatební jízdy. Pořádáte svatbu a řešíte návoz a odvoz svatebčanů? Zkuste naše retro autobusy. Na svatební jízdu si můžete objednat jakýkoliv náš autobus. Výběr vozů naleznete v sekci Vozový park. 
Dle vašeho přání vám autobus vyzdobíme, zajistíme ozvučení v autobuse přenosným bateriovým reproduktorem. Na míru vám vyrobíme směrovou ceduli nebo nahrajeme nápis na informační systém.
Objednávku autobusu můžete zaslat přes kontaktní formulář na webu. 

Cena dle dohody.
Naše autobusy nabízíme k různým účelům a příležitostem například k zvláštním, vyhlídkovým, narozeninovým, tématickým a k filmovacím jízdám. Pokud pořádáte zvláštní akci a chcete nabídnout svým návštěvníkům zajímavý zážitek, můžete k tomuto účelu využít naše autobusy, například k svatbám, dnům otevřených dveří, výstavám, reklamě, narozeninovým oslavám atd... Škála jak využít naše autobusy je prakticky neomezená. Je ale nutné počítat, že se jedná o historické autobusy a proto jsou i v takovém režimu provozovány. Řidiči našich autobusů jezdí v dobových uniformách. Chcete-li  se svými přáteli svézt po městě a vychutnat si tak nezapomenutelný zážitek, kontaktujte nás. Parametry a obsaditelnost vozů naleznete v odkaze vozový park. 

Propagační materiál. Pro naše zákazníky a cestující máme k dispozici i propagační materiály v podobě připínacích placek, pohlednic, magnetek, samolepek...

Jak si nás tedy můžete objednat? Stačí nám zaslat e-mail, který by měl obsahovat: účel jízdy (akce), datum, celková představa jak akce bude probíhat, počet přepravovaných osob, tématická výzdoba nebo standartní vzhled vozidla, přibližný odhad ujetých kilometrů a speciální požadavky. Pro více informací nás kontaktujte.

Můžete nás také kontaktovat na našich sociálních sítích.

Přednostně piště na náš email:
info@retrobusychomutov.cz 
Vyhledávání