Hlavní stránka             Vozový park         Nabízíme     Produkty     Fotogalerie           Videogalerie           Kontakty

NABÍZÍME

Naše autobusy nabízíme k různým účelům a příležitostem, například: zvláštní, vyhlídkové, narozeninové, tématické, filmovací jízdy. Pokud pořádáte zvláštní akci a chcete nabídnout svým návštěvníkům zajímavý zážitek, můžete k tomuto účelu využít naše autobusy, například: svatby, dny otevřených dveří, výstavy, reklama, narozeninové oslavy atd... Škála jak využít naše autobusy je prakticky neomezená. Je ale nutné počítat, že se jedné o historické autobusy a proto jsou i v takovém režimu provozovány. Řidiči našich autobusů jezdí v dobových uniformách.

 

Nebo se chcete se svými přáteli svézt po městě a vychutnat si tak zapomenutelný zážitek, kontaktujte nás. Parametry a obsaditelnost vozů naleznete v odkaze vozový park.

 

Jak si nás tedy můžete objednat? Stačí nám zaslat e-mail, který by měl obsahovat: účel jízdy (akce), datum, celková představa jak akce bude probíhat, počet přepravovaných osob, tématická výzdoba nebo standartní vzhled vozidla, místo konání, přibližný odhad ujetých kilometrů a speciální požadavky.

Pro více informací nás kontaktujte.

 

V odkaze FOTOGALERIE najdete veškerý přehled z našich jízd.