Vyhledávání

Nabízíme

Naše autobusy nabízíme k různým účelům a příležitostem například k zvláštním, vyhlídkovým, narozeninovým, tématickým a k filmovacím jízdám. Pokud pořádáte zvláštní akci a chcete nabídnout svým návštěvníkům zajímavý zážitek, můžete k tomuto účelu využít naše autobusy, například k svatbám, dnům otevřených dveří, výstavám, reklamě, narozeninovým oslavám atd... Škála jak využít naše autobusy je prakticky neomezená. Je ale nutné počítat, že se jedná o historické autobusy a proto jsou i v takovém režimu provozovány. Řidiči našich autobusů jezdí v dobových uniformách. Chcete-li  se svými přáteli svézt po městě a vychutnat si tak nezapomenutelný zážitek, kontaktujte nás. Parametry a obsaditelnost vozů naleznete v odkaze vozový park. 

Propagační materiál. Pro naše zákazníky a cestující máme k dispozici i propagační materiály v podobě připínacích placek, pohlednic, magnetek, samolepek...

Jak si nás tedy můžete objednat? Stačí nám zaslat e-mail, který by měl obsahovat: účel jízdy (akce), datum, celková představa jak akce bude probíhat, počet přepravovaných osob, tématická výzdoba nebo standartní vzhled vozidla, přibližný odhad ujetých kilometrů a speciální požadavky. Pro více informací nás kontaktujte.

Můžete nás také kontaktovat na našich sociálních sítích.

Přednostně piště na náš email:
info@retrobusychomutov.cz